Zarezerwuj teraz !

NEWSLETTER

Jura Krakowsko - Częstochowska to wymarzona kraina dla osób lubiących długie piesze wędrówki, stare zamczyska i jaskinie. Może być dla zwiedzających i poznających jej walory turystyczne, prawdziwą lekcją historii i przyrody. Turysta znajdzie w niej drewniane kościółki, urokliwe stawy i źródełka, lasy, białe skałki i piaszczyste drogi w nieznane. Jurę przecina wiele dróg lokalnych i gruntowych, dzięki czemu możliwe jest uprawianie turystyki rowerowej i pieszej. Popularnością cieszy się jazda konna. Przechodzą tędy liczne szlaki turystyczne, piesze i rowerowe (znany czerwony Szlak Orlich Gniazd czy niebieski Szlak Warowni Jurajskich).

  

Istnieje możliwość łączenia różnych form spędzania czasu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Dostosujemy plan wycieczek i stopień trudności do Państwa oczekiwań.

PROPOZYCJE WYCIECZEK

 • Ojcowski Park Narodowy

  OJCOWSKI PARK NARODOWY

  Spacer po Ojcowie to piękna wycieczka jednodniowa. Trasa zawiera w sobie najcie-kawsze miejsca położone na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego. Pod względem trudności jest bardzo łatwa. Z Groty Łokietka szlak prowadzi w dół wąwozu, następnie doliną.

  dowiedz się więcej...

 • Szlakiem Orlich Gniazd

  SZLAKIEM ORLICH GNIAZD

  Zapraszamy na wycieczkę po wybranych obiektach znajdujących się na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Podczas jednodniowej wycieczki objazdowej poznacie Państwo te niezwykłe średniowieczne obiekty.

  dowiedz się więcej...