Zarezerwuj teraz !

NEWSLETTER

SPŁYW DUNAJCEM & ZAKOPANE W JEDEN DZIEŃ (OD KWIETNIA DO PAŹDZIERNIKA)
 
Podziwiaj majestat przełomu Dunajca oraz Tatr podczas całodniowej wycieczki w polskie góry z Krakowa. Pozwól ponieść się wspaniałym widokom stworzonym przez Pieniny oraz interesującym opowieściom przewodników. Ciesz się widokiem szczytów pokrytych śniegiem oraz zielonych łąk podczas rejsu na tradycyjnej drewnianej tratwie przez szlak znajdujący się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.
 
Sromowce Niżne - start spływu przełomem Dunajca / Start point for Dunajec River Gorge Zamek w Niedzicy / Niedzica Castle Pieniński Park Narodowy / Pieniny National Park Pieniński Park Narodowy / Pieniny National Park Pieniński Park Narodowy / Pieniny National Park Zakopane - Tatry
 
Brzmi wspaniale, ale na tym nie koniec! Odkryj Zakopane oraz polskie Tatry. Wjedź kolejką linową na Gubałówkę, spędź miło czas na jednej z najpopularniejszych ulic Zakopanego-Krupówkach.  Zobacz drewniany kościół w Jaszczurówce, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, a także tradycyjne drewniane domki we wsi Chochołów.

* mała grupa, która zapewnia indywidualną obsługę
* doświadczony, przyjazny i profesjonalny przewodnik
* odbiór i dowóz do hotelu w cenie
* zrelaksuj się w pięknej i spokojnej okolicy podziwiając wspaniałą przyrodę
* zobacz Pieniński i Tatrzański Park Narodowy w jeden dzień
 
Opis szczegółowy:
 
Spływ drewnianą tratwą przez przełom Dunajca (Pieniński Park Narodowy) jest jedną z największych atrakcji południowej Polski. To pełne emocji przeżycie na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Będziesz pod wrażeniem piękna górskich szczytów, skalistych zbocz oraz majestatycznych i niespodziewanych zakrętów rzecznych. Po zakończonym spływie czeka Cię zwiedzanie jednego z dwóch górskich zamków: w Czorsztynie lub Niedzicy. Lecz to jeszcze nie koniec!
 
Kolejnym etapem Twojej podroży jest wjazd na szczyt Gubałówki, z której roztacza się wspaniały widok na miasto Zakopanie oraz góry. Następnie udasz się na Krupówki- jedną z najbardziej handlowych ulic w Polsce, gdzie będziesz miał możliwość zjedzenia posiłku (na własny koszt). W drodze powrotnej odwiedzisz Jaszczurówkę. Jej główną atrakcją jest drewniana Kaplica Najświętszego Serca Jezusowego. Kolejnym wartym odwiedzenia miejscem jest Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Zostało ono zbudowane wybudowane jako votum za ocalenie życia papieża Polaka Jana Pawła II po zamachu z 13 maja 1981. Ostatnią atrakcją przed powrotem do Krakowa jest miejscowość Chochołów-wieś zbudowana z tradycyjnych drewnianych domków góralskich.
 
Wycieczka rozpocznie się około godziny 8:00 i potrwa ok. 10-11 godzin.
 
Przydatne informacje/Szczegóły:
Cena zawiera: bilety wstępu, bilety spływu, wjazd kolejką na Gubałówkę, opiekę przewodnika, odbiór i dowóz do hotelu (Kraków),
transport klimatyzowanym mini-busem
Cena nie zawierawyżywienia
 
Dodatkowe informacje:
* potwierdzamy wycieczkę tuż po dokonaniu rezerwacji
* w przypadku złych warunków pogodowych gwarantujemy alternatywny termin lub zwrot
pieniędzy
* wycieczka dostępna tylko w okresie sezonu flisackiego

Informacje dotyczące voucher'ów:
* należy mieć przy sobie papierową lub elektroniczną wersję potwierdzenia rezerwacji (voucher)