Zarezerwuj teraz !

NEWSLETTER

Spływ Dunajcem to jedna z największych atrakcji turystycznych w Polsce. Bez wątpienia jest to ekscytująca przygoda, podczas której można podziwiać zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy Pienin.

Od ponad stu lat turyści przewożeni się tradycyjnymi drewnianymi tratwami sterowanymi przez flisaków ubranych w stroje regionalne.Trasa spływu to piętnaście kilometrów wąskiej, wijącej się rzeki tworzącej liczne zakręty i wiodącej przez malownicze tereny otoczone monumentalnymi zboczami górskimi.

Jednak spływ Dunajcem to nie jedyna atrakcja Pienin. Tereny te obfitują również w wiele ciekawych szlaków turystycznych, dzięki którym podziwiać można zarówno piękno samych gór, jak i znajdujących się na ich terenie zamków w Czorsztynie i Niedzicy, w którym to odnaleziono dokumenty świadczące o tajemniczych powiązaniach z cywilizacją Inków. Na terenie Pienin warto również odwiedzić Szczawnicę - miasto, które swoją sławę zawdzięcza źródłom leczniczych wód mineralnych.

Spływ Dunajcem/Dunajec River Gorge (rafting) Spływ Dunajcem/Dunajec River Gorge (rafting) Spływ Dunajcem/Dunajec River Gorge (rafting) Spływ Dunajcem/Dunajec River Gorge (rafting) Spływ Dunajcem/Dunajec River Gorge (rafting) Spływ Dunajcem/Dunajec River Gorge (rafting) Spływ Dunajcem/Dunajec River Gorge (rafting) Spływ Dunajcem/Dunajec River Gorge (rafting) Spływ Dunajcem/Dunajec River Gorge (rafting) Spływ Dunajcem/Dunajec River Gorge (rafting) Spływ Dunajcem/Dunajec River Gorge (rafting) Spływ Dunajcem/Dunajec River Gorge (rafting)

Trasa wycieczki: Kraków - Sromowce Niżne - Spływ - Szczawnica - Kraków

Cena zawiera: transport, opiekę przedstawiciela biura, bilety na spływ, ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera: wyżywienia

  Wycieczka indywidualna (dowolny dzień) - NA ZGŁOSZENIE  
PLN 2 os. 3 - 4 os. 5 - 8 os. 9  > lub więcej  
Cena za osobę 340 250 230 Kontakt  


W SEZONIE TURYSTYCZNYM SPŁYWY ORGANIZOWANE SĄ OD KWIETNIA DO WRZEŚNIA.
ORGANIZUJEMY WYJAZDY REGULARNIE DWA RAZY W TYGODNIU PO BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH !!


 

Start: 9:00 Czas trwania: 7-8 godz. Pozostałe języki - na zgłoszenie.

Cena dla grup zorganizowanych powyżej 8 osób ustalana indywidualnie - prosimy o kontakt.

Minimalna liczba osób: 2 osoby

Bezpłatny odbiór z hotelu lub ze wskazanego adresu w Krakowie.

Dokonaj rezerwacji już teraz !!!